20 rokov rastu, 20 rokov rozvoja, 20 rokov na trhu

O nás

 

Vítame Vás na našej stránke

Vážení zákazníci! Sme veľmi radi, že Vám môžeme predstaviť široký sortiment napájacích zdrojov, zálohovacích zdrojov, LED zdrojov, kamerových zdrojov, nabíjačiek, meničov a prevodníkov špičkovej kvality, ktorá spĺňa normy Európskej únie.

Zákazníci

V tomto roku zažije firma Bystričan veľkú udalosť: oslavujeme 20- ročné jubileum. V uplynulých dvoch desaťročiach sme spoločne rástli s našimi úlohami.   20 rokov, to znamená veľa úspechov, stability. 

„Mňa zaujíma predovšetkým budúcnosť, lebo to je čas, v ktorom budem žiť,“ hovoril už Albert Einstein. Podľa tohto motta postupuje firma Bystričan.

Našou prioritou nie je odpočívať na vavrínoch minulosti. Chceme sa neustále zlepšovať. Iba tým môžeme aj naďalej spĺňať očakávania našich zákazníkov. Skúsenosť, spolu s radosťou z inovácie – to sú naše úspešné faktory, pomocou ktorých sme spoľahlivým partnerom už 20 rokov.

Objednávky tovaru spolu s informáciami môžete uskutočniť telefonicky, faxom alebo prostredníctvom elektronickej pošty. Stálym odberateľom, podobne ako aj veľkoodberateľom poskytujeme výhodné zľavy. Zaručujeme korektnú spoluprácu a jednanie.

Cenové ponuky na zdroje Vám vypracujeme na základe telefinockej alebo e-mailovej požiadavky.

Tešíme sa na Vašu spoluprácu s nami.
S pozdravom    
Ľubomír Bystričan